סינגל פוליו ומולטי פוליו, מה ההבדלים?

אפליקציה שנוצרת בעזרת DPS יכולה להיות משני סוגים:

גיליון יחיד (Single folio), ומרובת גיליונות (Multi folio).

צילום מסך של השלב הראשון בבנית אפליקציה, בחירת מכשיר היעד

גיליון יחיד  (Single folio)

אפליקציה המכילה תוכן אינטראקטיבי להורדה מהחנות של אפל.

התוכן שנוצר באינדיזיין ונארז כפוליו, מוטמע לתוך האפליקציה בזמן ההכנה שלה ב- DPS App builder, ועולה עם האפליקציה לאפסטור של אפל להפצה בחינם או למכירה.

כדי לעדכן את התוכן צריך להעלות לאפל עדכון של האפליקציה.

נתמך באייפד בלבד.

מתאים לספר בודד, קטלוג, או פרסומים אחרים חד פעמיים.

אפליקצית גיליון יחיד ניתנת לרכישה בחנות המקוונת של אדובי (לא בארץ) תמורת כ-395$ לאפליקציה. מי שרוכש מנוי שנתי לקריאייטיב קלאוד (Creative Cloud), יוכל לייצר כמות לא מוגבלת של אפליקציות מסוג גיליון יחיד.

רישיון פרופשיונל או אנטרפרייז של DPS מאפשר בנוסף גם צפיה בסטטיסטיקות מתוך הגיליון כגון צפיה בדפים, צפיה בוידאו, לחיצה על עצמים אינטראקטיבים ועוד.

צילום מסך של השלב השני בהכנת אפליקציה, בחירת סוג האפליקציה

מרובת גיליונות  (Multi folio)

אפליקציה להורדה מאפל או מגוגל (אנדרואיד) אשר מתוכה ניתן לרכוש או לקבל חינם גיליונות עם תוכן אינטראקטיבי ולצפות בהם. האפליקציה יכולה להכיל מספר בלתי מוגבל של גיליונות.

האפליקציה נוצרת ומועלית לאפסטור או לגוגל סטור ריקה מתוכן, עם ספריה שמציגה את הגיליונות, שמסומנים להפצה בענן של אדובי. העלאת גיליונות חדשים ועדכון קיימים נעשה בקלות מתוך אינדיזיין או בעזרת Folio Producer.

נתמך באייפד, אייפון, אנדרואיד ואמזון.

מתאים למגזינים המפרסמים גיליון חדש אחת לתקופה, חברות אשר מעוניינות באפליקציה המכילה קטלוגים ופרסומים בנושאים שונים, הוצאות ספרים המעוניינות ליצור קיוסק (חנות וירטואלית) למכירת הספרים של ההוצאה או כל שימוש אחר שדורש אפליקציה שהתוכן בתוכה מתחדש ומתעדכן.

רישיון DPS מסוג Pro או Enterprise, מאפשר יצירת כמות בלתי מוגבלת של אפליקציות וגיליונות משני הסוגים. הרישיון מורכב מעלות שנתית עבור שימוש בכלים, ועלות הורדה לפי גיליונות.

פוסט זה פורסם בקטגוריה כללי. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *