מה חדש בגרסה 25

שיפורים בעיצוב ובממשק המשתמש של ספרית הגיליונות (אייפד בלבד). ספרית הגיליונות באייפד עוצבה מחדש עם תמונות שער גדולות יותר. לחיצה על תמונת שער של גיליון שהורד כבר, פותחת את הגיליון. לחיצה על תמונת שער של גיליון שלא הורד עדיין, פותחת חלון תצוגה מוגדל של הגיליון. הקוראים יכולים להשתמש בכפתור גלגל השיניים כדי לבחור ולהסיר גיליונות. באפליקציות מסוג מולטי פוליו, כפתור הבית הוחלף בספריה
(Library). בממשק הקריאה כפתור Browse בפינה הימנית העליונה הוסר ושולב לתוך סרגל הדפדוף התחתון. לאפליקציות אנטרפרייז נוספה אפשרות להסרת כפתורי subscribe ו-Sign in. העיצוב מחדש דורש תמונות גדולות יותר לבאנר של המינוי.

פוליו ראשון חינם. ניתן לאפשר קבלה של הגיליון האחרון שפורסם בחינם למשתמש שהוריד והתקין את האפליקציה בפעם הראשונה. בחירה זו נעשית ב-Account Administration tool.

פתיחה אוטומטית של גיליון שהורד ברקע. אפשרות לבחירה ב-DPS App Builder. כאשר בוחרים באפשרות זו, הפוליו האחרון שהורד ברקע מאז הפתיחה האחרונה של האפליקציה, נפתח לצפיה מיד עם פתיחת האפליקציה. במידה ולא בוחרים באפשרות זו, הגיליון האחרון שנצפה, במיקומו האחרון, נפתח להמשך קריאה.

פתיחת פוליו בכתבה האחרונה שנצפתה. כאשר עוברים בין גיליונות, הגיליון הקודם שנצפה לא מתאפס יותר ונקודת הקריאה האחרונה נשמרת כאשר חוזרים אליו. כדי לאפס את מיקומי הכתבות, הציגו את ממשק הניווט ולחצו לחיצה משולשת על פס הכותרת העליון.

תהליך משופר לבדיקת אפליקציות דרך אמזון.

שמירה מקומית באפליקציות לאנדרואיד. בגרסאות קודמות, אפליקציות אנדרואיד לא תמכו בשמירה מקומית. יציאה מאפליקציה גרמה לאיבוד נקודת הקריאה וטפסים שמולאו בתוך הגיליון. מגרסה 25 המידע נשמר כפי שזה ב-ios.

אפשרות להסתרת פס הניווט העליון. אפשרות לבחירה ב-DPS App Builder. כאשר בוחרים באפשרות זו, בלחיצה בתוך המאמר יוצג רק פס הניווט התחתון. זה מאפשר למשל, ליצור סרגל ניווט מותאם בתוך עמודי הגיליון במקום סרגל הניווט הסטנדרטי.

שיפורים בשיתוף לפייסבוק. ב-iOS6 משתמשים שהכניסו את פרטי חשבון הפייסבוק בהגדרות מערכת ההפעלה, יכנסו מידית לחשבון כאשר ישתפו כתבה לפייסבוק במקום לקבל חלון כניסה לפייסבוק.

הפקת דוחות הורדה. מוציאים לאור עם רישיון פרופשיונל או אנטרפרייז יכולים לייצר דוחות הורדה בחתכים שונים מממשק הניהול של DPS.

הפסקת התמיכה ב-iOS4. אפליקציות החל מגרסה 25 יוכלו לפעול על iOS5 ומעלה.

אנטרפרייז בלבד

תוכן HTML מותנה. להצגת הצעות ומידע מתאים לקוראים על פי הדרך שבה הורידו את הגיליון.

ניהול מנויים דינמי.

כלים לניווט מתוך הגיליון. לחלקים שונים של האפליקציה כגון חנות הגיליונות.

שיפורים בממשק תהליכי הפקה אוטומטים.

שיפורים ב-SiteCatalyst analytics. שיפורים כגון דיווח על משך הנגינה של סרטי וידאו.

לפרסום באנגלית באתר אדובי

פוסט זה פורסם בקטגוריה אנדרויד, אפל, כללי. אפשר להגיע ישירות לפוסט זה עם קישור ישיר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *